Најново
-20%
Сезонска заштита
1.432 ден.1.790 ден.
1.432 ден.1.790 ден.
-29%
Исотоник + CLA Forte
1.200 ден.1.680 ден.
1.200 ден.1.680 ден.
-20%
Креатин + Протеин
2.800 ден.3.480 ден.
2.800 ден.3.480 ден.
-21%
Изотоник + Амино комплекс
1.800 ден.2.270 ден.
1.800 ден.2.270 ден.
-20%
BCAA 2:1:1 инстант    +    Л-глутамин
2.000 ден.2.510 ден.
2.000 ден.2.510 ден.
Мака
  • Мака

Мака

730 ден.
Шифра на производ: SFD-024
Достапност: На залиха
Количина:

MK Мака - додаток во исхраната, 90 таблети

Нутритивни вредности

Количина во една доза: 1 таблета

 Порции во пакување: 90

Количина во едно пакување: 90 таблета


Мака е додаток во исхраната наменет за физички активни луѓе, базиран на естракт од Peruvian lepidium наречен мака.

Активни компоненти во:

      1 таблета
Естракт од мака корен (Lepidium meyenii)         500 мг

Препорачана доза: 1 таблета на ден, со чаша вода.

Состав: естракт од мака корен Lepidium meyenii, полнитети: микрокристалин целулоза, регулатории на киселост: калциум карбонат, скроб, средства против згрудчување: магнезиумови соли на  масни киселини, силикон диоксид.

 Овој производ е наменет за физички активни луѓе над 18 години. Да не се користи доколку сте алергични на некоја од состојките. Да не се надминува препорачаната дневна доза. Додатокот во исхраната не може да се користи како замена за разновидна исхрана. Се препорачува здрав начин на живот и балансирана исхрана. Може да содржи остатоци од: житарици вклучувајќи  глутен, соја, млеко, јајца. Секогаш затварајте го пакувањето по употреба.


 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Избрани производи
-20%
Омега 3
456 ден.570 ден.
456 ден.570 ден.
-10%
Цинк
460 ден.510 ден.
460 ден.510 ден.
Ацерола
710 ден.
710 ден.
-10%
Спирулина
460 ден.510 ден.
460 ден.510 ден.
Мелатонин
580 ден.
580 ден.
Мака MK Мака - додаток во исхраната, 90 таблети Нутритивни вредности Количина во една доза: 1 таблета  Порции во пакување: 90 Количина во едно пакување: 90 таблета Мака е додаток во исхраната наменет за физички активни луѓе, базиран на естракт од Peruvian lepidium наречен мака. Активни компоненти во:   .. Category: Product #: SFD-024 Regular price: 730 ден. 730
Available from: Kupi Vitamini

За нас

Купи ВИТАМИНИ е Е-Продавница за продажба на витамини, минерали и суплементи во исхраната.

Производите кои се предмет на понуда се со потекло од Европската унија.

Контакт

  • +389 2 55 129 66
  • info@kupivitamini.mk

Facebook

Kupi Vitamini © 2024. UKION SHOPS