Најново
-20%
Сезонска заштита
1.432 ден.1.790 ден.
1.432 ден.1.790 ден.
-29%
Исотоник + CLA Forte
1.200 ден.1.680 ден.
1.200 ден.1.680 ден.
-20%
Креатин + Протеин
2.800 ден.3.480 ден.
2.800 ден.3.480 ден.
-21%
Изотоник + Амино комплекс
1.800 ден.2.270 ден.
1.800 ден.2.270 ден.
-20%
BCAA 2:1:1 инстант    +    Л-глутамин
2.000 ден.2.510 ден.
2.000 ден.2.510 ден.
Saw palmetto
  • Saw palmetto

Saw palmetto

730 ден.
Шифра на производ: SFD-017
Достапност: На залиха
Количина:

Saw palmetto е додаток во исхраната наменет за физички активни мажи, базиран на естракт од сабал минал. Ова растение, познато повеќе од илјада години, не само што има дејство во лекувањето, туку се користело и како храна. Се користи како средство за спречување на зголемување на простатата, како и губење на косата.

Производот се препорачува особено за мажи над 45 години.


Активни компоненти во:        1 таблета
Естракт од овошјето на сабал минар ( Serenoa repens)        1000 mg

Пакување: 90 таблети

Препорачана дневна доза: 1 таблета на ден

Количина во пакување: за 90 дена


Состав: естракт од овошјето на сабал минар Serenoa repens, полнитети: микрокристалин целулоза, регулатори на киселост: калциум карбонат, скроб, средство против згрудчување: магнезиумови соли на масни киселини, силикон диоксид.
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Избрани производи
-20%
Омега 3
456 ден.570 ден.
456 ден.570 ден.
-10%
Цинк
460 ден.510 ден.
460 ден.510 ден.
Ацерола
710 ден.
710 ден.
-10%
Спирулина
460 ден.510 ден.
460 ден.510 ден.
Мелатонин
580 ден.
580 ден.
Saw palmetto Saw palmetto е додаток во исхраната наменет за физички активни мажи, базиран на естракт од сабал минал. Ова растение, познато повеќе од илјада години, не само што има дејство во лекувањето, туку се користело и како храна. Се користи како средство за спречување на зголемување на простатата, како и губење на косата. Производот се препорачува особено за мажи над 45 години. Активни.. Category: Product #: SFD-017 Regular price: 730 ден. 730
Available from: Kupi Vitamini

За нас

Купи ВИТАМИНИ е Е-Продавница за продажба на витамини, минерали и суплементи во исхраната.

Производите кои се предмет на понуда се со потекло од Европската унија.

Контакт

  • +389 2 55 129 66
  • info@kupivitamini.mk

Facebook

Kupi Vitamini © 2024. UKION SHOPS