Најново
-20%
Сезонска заштита
1.432 ден.1.790 ден.
1.432 ден.1.790 ден.
-29%
Исотоник + CLA Forte
1.200 ден.1.680 ден.
1.200 ден.1.680 ден.
-20%
Креатин + Протеин
2.800 ден.3.480 ден.
2.800 ден.3.480 ден.
-21%
Изотоник + Амино комплекс
1.800 ден.2.270 ден.
1.800 ден.2.270 ден.
-20%
BCAA 2:1:1 инстант    +    Л-глутамин
2.000 ден.2.510 ден.
2.000 ден.2.510 ден.
Бакопа Мониера
  • Бакопа Мониера

Бакопа Мониера

880 ден.
Производител: SFD
Шифра на производ: SFD-008
Достапност: На залиха
Количина:

Бакопа Мониера, наречена брахими во ајурведската медицина, најчесто се користи во Индија, особено за подобрување на меморијата и концентрацијата.   Бакопа е синоним на интелигенција и знаење, за која светците сметаат дека е божествена билка која ви овозможува да го смирите умот и да помогнете во медитацијата.  Бакопа Мониери е безбеден и ефикасен препарат кој поддржува одржување на нормалната циркулација на крвта во мозокот, ментални (когнитивни) перформанси, вклучително и меморија и концентрација. Поради своите адаптогени и стимулативни регенеративни процеси, билката бакопа може да се користи како помошно средство за закрепнување.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Избрани производи
-20%
Омега 3
456 ден.570 ден.
456 ден.570 ден.
-10%
Цинк
460 ден.510 ден.
460 ден.510 ден.
Ацерола
710 ден.
710 ден.
-10%
Спирулина
460 ден.510 ден.
460 ден.510 ден.
Мелатонин
580 ден.
580 ден.
SFD Бакопа Мониера .. Category: Product #: SFD-008 Regular price: 880 ден. 880
Available from: Kupi Vitamini

За нас

Купи ВИТАМИНИ е Е-Продавница за продажба на витамини, минерали и суплементи во исхраната.

Производите кои се предмет на понуда се со потекло од Европската унија.

Контакт

  • +389 2 55 129 66
  • info@kupivitamini.mk

Facebook

Kupi Vitamini © 2024. UKION SHOPS