Производи на акција

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-20%
CLA - Конјугирана линоленска киселина
Пакување: 90 капсули Препорачана дневна доза: 1 капсула на ден Количина во пакување: 90 капсул..
720 ден.900 ден.
без ДДВ: 686 ден.
-20%
Амино комплекс
Амино комплекс напредна формула на амино киселини Содржи 80% протеин – концентрат од сурутка. Про..
1.190 ден.1.490 ден.
без ДДВ: 1.133 ден.
-20%
Изотоник
  ИЗОТОНИК Додаток во исхраната во прав за приготвување пијалак. Содржи комплекс на витами..
624 ден.780 ден.
без ДДВ: 594 ден.
-25%
Креатин
Креатин мускул макс содржи креатин монохидрат, збогатен со таурин. Креатинот ја зголемува физичката ..
1.350 ден.1.790 ден.
без ДДВ: 1.286 ден.
-20%
Л-глутамин
Л-глутамин е производ кој содржи л-глутамин, збогатен со таурин. Активни компоненти в..
960 ден.1.200 ден.
без ДДВ: 914 ден.
-20%
Протеин
Протеинот е додаток во исхраната, со засладувач, кој е високо протеинска хранлива состојка која се с..
1.350 ден.1.690 ден.
без ДДВ: 1.286 ден.
-15%
Ресвератрол
Ресвератрол е додаток во исхраната наменет за физички активни луѓе, базиран на естракт од корен на Ј..
780 ден.920 ден.
без ДДВ: 743 ден.
-20%
Сезонска заштита
Ацеролата е додаток во исхраната кој содржи природен витамин Ц од екстракт од овошје ацерола.* Витам..
1.432 ден.1.790 ден.
без ДДВ: 1.364 ден.
-10%
Трибулус TESTOSTERONE BOOSTER
Пакување: 100 капсули Препорачан дневна доза: 1 капсулa на ден Количина во пакување: 100 капсу..
810 ден.900 ден.
без ДДВ: 771 ден.
-10%
Цинк
..
460 ден.510 ден.
без ДДВ: 438 ден.
-20%
Омега 3
..
456 ден.570 ден.
без ДДВ: 434 ден.
-20%
Fat Burner
..
640 ден.800 ден.
без ДДВ: 610 ден.

За нас

Купи ВИТАМИНИ е Е-Продавница за продажба на витамини, минерали и суплементи во исхраната.

Производите кои се предмет на понуда се со потекло од Европската унија.

Контакт

  • +389 2 55 129 66
  • info@kupivitamini.mk

Facebook

Kupi Vitamini © 2024. UKION SHOPS