CLA - Конјугирана линоленска киселина
  • CLA - Конјугирана линоленска киселина

CLA - Конјугирана линоленска киселина

900 ден.
Шифра на производ: SFD-021
Достапност: На залиха
Количина:

Пакување: 90 капсули

Препорачана дневна доза: 1 капсула на ден

Количина во пакување: 90 капсули
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Избрани производи
-20%
Омега 3
416 ден.520 ден.
416 ден.520 ден.
Цинк
460 ден.
460 ден.
-20%
Ацерола
516 ден.645 ден.
516 ден.645 ден.
-20%
Бакопа Мониера
640 ден.800 ден.
640 ден.800 ден.
-20%
Спирулина
368 ден.460 ден.
368 ден.460 ден.
-20%
Мелатонин
424 ден.530 ден.
424 ден.530 ден.
CLA - Конјугирана линоленска киселина Пакување: 90 капсули Препорачана дневна доза: 1 капсула на ден Количина во пакување: 90 капсули   .. Category: Product #: SFD-021 Regular price: 900 ден. 900
Available from: Kupi Vitamini

За нас

Купи ВИТАМИНИ е Е-Продавница за продажба на витамини, минерали и суплементи во исхраната.

Производите кои се предмет на понуда се со потекло од Европската унија.

Контакт

  • +389 2 55 129 66
  • info@kupivitamini.mk

Facebook

Kupi Vitamini © 2023. UKION SHOPS