Fat Burner
  • Fat Burner

Fat Burner

730 ден.
Производител: SFD
Шифра на производ: SFD-004
Достапност: На залиха
Количина:

  Согорувачот на масти е додаток во исхраната наменет за активни луѓе кои практикуваат разни спортови. Формулата на производот се заснова на синергетски активни, природни растителни екстракти кои ефикасно го намалуваат апетитот и го намалуваат чувството на глад.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Избрани производи
Омега 3
520 ден.
520 ден.
Цинк
460 ден.
460 ден.
Ацерола
645 ден.
645 ден.
Спирулина
460 ден.
460 ден.
Мелатонин
530 ден.
530 ден.
SFD Fat Burner .. Category: Product #: SFD-004 Regular price: 730 ден. 730
Available from: Kupi Vitamini

За нас

Купи ВИТАМИНИ е Е-Продавница за продажба на витамини, минерали и суплементи во исхраната.

Производите кои се предмет на понуда се со потекло од Европската унија.

Контакт

  • +389 2 55 129 66
  • info@kupivitamini.mk

Facebook

Kupi Vitamini © 2022. UKION SHOPS