Најново
-20%
Сезонска заштита
1.432 ден.1.790 ден.
1.432 ден.1.790 ден.
-29%
Исотоник + CLA Forte
1.200 ден.1.680 ден.
1.200 ден.1.680 ден.
-20%
Креатин + Протеин
2.800 ден.3.480 ден.
2.800 ден.3.480 ден.
-21%
Изотоник + Амино комплекс
1.800 ден.2.270 ден.
1.800 ден.2.270 ден.
-20%
BCAA 2:1:1 инстант    +    Л-глутамин
2.000 ден.2.510 ден.
2.000 ден.2.510 ден.
Ашваганда спорт +
  • Ашваганда спорт +

Ашваганда спорт +

950 ден.
Производител: SFD
Шифра на производ: SFD-007
Достапност: На залиха
Количина:

  Ашваганда, корен од зимска цреша, е најпопуларна во  Ајурведата. Претставува мала грмушка многу распространета во сувите региони на Индија. Расте и во Пакистан, Бангладеш, Шри Ланка, и северните делови од Африка. Во останатите делови во светот се култивира.  Традиционално се користи во Ајурведа Индиска медицина како средство за лекување на машката и женската инфертилност и импотенција, за анемија и нередовен менструален циклус.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Избрани производи
-20%
Омега 3
456 ден.570 ден.
456 ден.570 ден.
-10%
Цинк
460 ден.510 ден.
460 ден.510 ден.
Ацерола
710 ден.
710 ден.
-10%
Спирулина
460 ден.510 ден.
460 ден.510 ден.
Мелатонин
580 ден.
580 ден.
SFD Ашваганда спорт + .. Category: Product #: SFD-007 Regular price: 950 ден. 950
Available from: Kupi Vitamini

За нас

Купи ВИТАМИНИ е Е-Продавница за продажба на витамини, минерали и суплементи во исхраната.

Производите кои се предмет на понуда се со потекло од Европската унија.

Контакт

  • +389 2 55 129 66
  • info@kupivitamini.mk

Facebook

Kupi Vitamini © 2024. UKION SHOPS