Ацерола
  • Ацерола

Ацерола

516 ден.645 ден.
Производител: SFD
Шифра на производ: SFD-001
Достапност: На залиха
Количина:

  SFD ИСХРАНА - Ацеролата е додаток во исхраната кој содржи природен витамин Ц од екстракт од овошје ацерола. Ацерола, популарно позната како црешата Барбадос – е дрво со светлоцрвени цреши кое може да достигне висина до 5м, кое расте во Јужна Америка, во моментов главно во Бразил. Во споредба со другите овошја, ацеролата содржи најмногу витамин Ц.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Избрани производи
-20%
Омега 3
416 ден.520 ден.
416 ден.520 ден.
Цинк
460 ден.
460 ден.
-20%
Ацерола
516 ден.645 ден.
516 ден.645 ден.
-20%
Бакопа Мониера
640 ден.800 ден.
640 ден.800 ден.
-20%
Спирулина
368 ден.460 ден.
368 ден.460 ден.
-20%
Мелатонин
424 ден.530 ден.
424 ден.530 ден.
SFD Ацерола .. Category: Product #: SFD-001 Regular price: 516 ден. 645
516
Available from: Kupi Vitamini

За нас

Купи ВИТАМИНИ е Е-Продавница за продажба на витамини, минерали и суплементи во исхраната.

Производите кои се предмет на понуда се со потекло од Европската унија.

Контакт

  • +389 2 55 129 66
  • info@kupivitamini.mk

Facebook

Kupi Vitamini © 2023. UKION SHOPS