Спирулина
  • Спирулина

Спирулина

460 ден.
Производител: SFD
Шифра на производ: SFD-006
Достапност: На залиха
Количина:

  Спирулината е природна алга (цијанобактерии), која е неверојатно богата со протеини и хранливи материи.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Избрани производи
Омега 3
520 ден.
520 ден.
Цинк
460 ден.
460 ден.
Ацерола
645 ден.
645 ден.
Спирулина
460 ден.
460 ден.
Мелатонин
530 ден.
530 ден.
SFD Спирулина .. Category: Product #: SFD-006 Regular price: 460 ден. 460
Available from: Kupi Vitamini

За нас

Купи ВИТАМИНИ е Е-Продавница за продажба на витамини, минерали и суплементи во исхраната.

Производите кои се предмет на понуда се со потекло од Европската унија.

Контакт

  • +389 2 55 129 66
  • info@kupivitamini.mk

Facebook

Kupi Vitamini © 2022. UKION SHOPS