BCAA 2:1:1 Инстант
  • BCAA 2:1:1 Инстант

BCAA 2:1:1 Инстант

1.310 ден.
Производител: SFD
Шифра на производ: SFD-009
Достапност: На залиха
Количина:

BCAA 2:1:1 во инстант верзијата предизвикува одлична растворливост на препаратот, а неговата употреба носи уште подобра регенерација по напорниот тренинг, поголема синтеза на протеини и посилна заштита од мускулен катаболизам. BCAA Инстант е комбинација на леуцин, изолеуцин и валин во однос 2: 1: 1 клучот за ефективна регенерација после тренинг, намалување на катаболизмот за време на вежбање и градење чиста мускулна маса.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Избрани производи
Омега 3
520 ден.
520 ден.
Цинк
460 ден.
460 ден.
Ацерола
645 ден.
645 ден.
Спирулина
460 ден.
460 ден.
Мелатонин
530 ден.
530 ден.
SFD BCAA 2:1:1 Инстант .. Category: Product #: SFD-009 Regular price: 1.310 ден. 1.310
Available from: Kupi Vitamini

За нас

Купи ВИТАМИНИ е Е-Продавница за продажба на витамини, минерали и суплементи во исхраната.

Производите кои се предмет на понуда се со потекло од Европската унија.

Контакт

  • +389 2 55 129 66
  • info@kupivitamini.mk

Facebook

Kupi Vitamini © 2022. UKION SHOPS