Најново
-20%
Сезонска заштита
1.432 ден.1.790 ден.
1.432 ден.1.790 ден.
-29%
Исотоник + CLA Forte
1.200 ден.1.680 ден.
1.200 ден.1.680 ден.
-20%
Креатин + Протеин
2.800 ден.3.480 ден.
2.800 ден.3.480 ден.
-21%
Изотоник + Амино комплекс
1.800 ден.2.270 ден.
1.800 ден.2.270 ден.
-20%
BCAA 2:1:1 инстант    +    Л-глутамин
2.000 ден.2.510 ден.
2.000 ден.2.510 ден.
Сезонска заштита

Сезонска заштита

1.432 ден.1.790 ден.
Шифра на производ: Акција 5
Достапност: На залиха
Количина:

Ацеролата е додаток во исхраната кој содржи природен витамин Ц од екстракт од овошје ацерола.* Витаминот Ц помага во правилното функционирање на имунолошкиот систем и во заштитата на клетките од оксидативен стрес.
Пакување: 120 таблети
Препорачана дневна доза: 1 таблета


Цинкот помага за правилен раст и развој на организмот
Обезбедува правилно функционирање на простатата и репродуктивните органи
Помага да се одржи нормалниот вид и имунитетниот систем, а исто така помага да се заштитат клетките од оксидативен стрес
Придонесува во контролата на дијабетесот и регулирањето на шеќерот во крвта
Го забрзува заздравувањето на раните
Помага во одржувањето на здрави коски, коса, нокти и кожа
Одржување на нормалната плодност и репродукција кај жените и мажите во репродуктивниот процес
Помага во репарација на ткивото после вежбање, растот на мускулите и опоравување по тренинг
Влијае на способноста за учење и памтење
Помага во третман на обична настинка
Помага во правилна функција на тироидните хормони, половите хормони и за одржување на нормалното ниво на глуктозата во крвта (инсулинот).

Пакување: 120 таблети
Препорачана дневна доза: 1/4 таблета (лесно кршлива таблета), со чаша вода
OMEGA 3 е извор на омега-3 масни киселини, кои го поддржуваат здравјето и ја подобруваат физичката состојба.

Додатокот во исхраната OMEGA 3 е висококвалитетен производ кој содржи рибино масло, кое е богато со омега-3 масни киселини. EPA и DHA содржани во OMEGA 3 може да придонесат за подобрување на физичката и менталната состојба. Дополнително, конзумирањето на киселините содржани во OMEGA 3 може да биде важно за одржување на соодветното ниво на триглицериди во крвта.

OMEGA 3 масните киселини можат да го поддржат здравјето на кожата со навлажнување и намалување на воспалението, што може да помогне во ублажување на симптомите на акни и други кожни проблеми.
Пакување: 90 таблети
Препорачана дневна доза: 2 капсули на ден

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: Acerola, Cynk, Omega 3
Избрани производи
-20%
Омега 3
456 ден.570 ден.
456 ден.570 ден.
-10%
Цинк
460 ден.510 ден.
460 ден.510 ден.
Ацерола
710 ден.
710 ден.
-10%
Спирулина
460 ден.510 ден.
460 ден.510 ден.
Мелатонин
580 ден.
580 ден.
Сезонска заштита Ацеролата е додаток во исхраната кој содржи природен витамин Ц од екстракт од овошје ацерола.* Витаминот Ц помага во правилното функционирање на имунолошкиот систем и во заштитата на клетките од оксидативен стрес. Пакување: 120 таблети Препорачана дневна доза: 1 таблета Цинкот помага за правилен раст и развој на организмот Обезбедува правилно функционирање на простатата и репродуктивните о.. Category: Product #: Акција 5 Regular price: 1.432 ден. 1.790
1.432
Available from: Kupi Vitamini

За нас

Купи ВИТАМИНИ е Е-Продавница за продажба на витамини, минерали и суплементи во исхраната.

Производите кои се предмет на понуда се со потекло од Европската унија.

Контакт

  • +389 2 55 129 66
  • info@kupivitamini.mk

Facebook

Kupi Vitamini © 2024. UKION SHOPS