Најново
Мака
660 ден.
660 ден.
-26%
Л-глутамин
888 ден.1.200 ден.
888 ден.1.200 ден.
-25%
Амино комплекс
1.118 ден.1.490 ден.
1.118 ден.1.490 ден.
Л-глутамин
  • Л-глутамин

Л-глутамин

888 ден.1.200 ден.
Шифра на производ: SFD-023
Достапност: На залиха
Количина:

Л-глутамин е производ кој содржи л-глутамин, збогатен со таурин.

Активни компоненти во:

5 г

            (1 порција)

10 г

             (2 порции)
Л-глутамин               4750 мг               9500 мг
таурин               250 мг                500 мг

Состав: л-глутамин, таутин.

Препорачана доза: земајте 2 дози на ден. Една доза е 5г од производот растворено во 300 мл вода или сок.

Деновите кога тренирате: една порција пред тренинг, една порција по тренингот. Денови кога не тренирате: една порција наутро после будење и една порција навечер пред спиење.

Овој производ е наменет за физички активни луѓе над 18 години. Да не се користи доколку сте алергични на некоја од состојките. Да не се надминува препорачаната дневна доза. Додатокот во исхраната не може да се користи како замена за разновидна исхрана. Се препорачува здрав начин на живот и балансирана исхрана. Секогаш затварајте го пакувањето по употреба.


Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Избрани производи
-20%
Омега 3
416 ден.520 ден.
416 ден.520 ден.
Цинк
460 ден.
460 ден.
-20%
Ацерола
516 ден.645 ден.
516 ден.645 ден.
-20%
Бакопа Мониера
640 ден.800 ден.
640 ден.800 ден.
-20%
Спирулина
368 ден.460 ден.
368 ден.460 ден.
-20%
Мелатонин
424 ден.530 ден.
424 ден.530 ден.
Л-глутамин Л-глутамин е производ кој содржи л-глутамин, збогатен со таурин. Активни компоненти во: 5 г             (1 порција) 10 г              (2 порции) Л-глутамин               4750 мг               9500 мг таурин               250 мг                500 мг Состав: л-глутамин, таутин. Препорачана доза: земајте .. Category: Product #: SFD-023 Regular price: 888 ден. 1.200
888
Available from: Kupi Vitamini

За нас

Купи ВИТАМИНИ е Е-Продавница за продажба на витамини, минерали и суплементи во исхраната.

Производите кои се предмет на понуда се со потекло од Европската унија.

Контакт

  • +389 2 55 129 66
  • info@kupivitamini.mk

Facebook

Kupi Vitamini © 2023. UKION SHOPS